NEDİR BU SEO?

SEO, arama motoru optimizasyonudur. Google botları siteleri tarar ve içeriklerin alaka düzeyine göre bir sıralama gerçekleştirir. En alakalı olanları en üst raflara dizer alakasızları ise daha aşağı iter. Google bu alakalılığı düzenlerken belirli kriterlerden yararlanır. Bu kriterler yeterince sağlıklı çalıştığı için genelde aranan kelime ile en alakalı siteler ilk sıraları tutar. Aramayı yapanlar da bunu bildikleri için en üst sıralardaki sitelere tıklarlar. İşte bu durum Google ‘da ilk sırada olmayı eşsiz bir şekilde cazip kılmıştır.

Sonuçta kimin günde milyonlarca insanın gezdiği işlek bir caddede sıkı iş yapan bir mağazası varki? Üstelik kira vs gibi giderlerde yok.

SEO bir sihir değildir. Büyüler yaparak, gizemli yöntemler kullanarak sitenizi yükseltemezsiniz Bu bir disiplindir. Belli bir matematiği vardır. KamuBil size doğru arama motoru optimizasyonu ile web dünyasında uzun vadeli başarı getirecek çözümler sunar.

250’NİN ÜSTÜNDE SEO KRİTERİ

Evet yanlış duymadınız. SEO’nun 250 nin üzerinde kriteri vardır ve kötüye kullanımlara karşı Google, arama motoru optimizasyonuna etki eden bütün değerleri açıklamamaktadır. Bu sayfadan beklentiniz garantili olarak Google’de 1 numaraya yükselmek ise yanlış yerdesiniz. Çünkü biz böyle bir garanti vermiyoruz. Bu garantiyi veren ajansların ayağının da yere sağlam basmadığını görüyoruz. Ama biz size Google’da üst sıralara çıkarak organik trafiğinizi, haliyle de satışlarınızı artırmanın garantisini veriyoruz.


TAVŞAN MI GELİNCİK Mİ?

Tavşanlar hızlı koşmaları ile ünlüdür ancak çabuk kesilirler. Gelincikler ise uzun süre koşabilir. Geriden gelir ancak her zaman tavşanı avlar. İşte SEO da böyledir. Uzun süreli bir yolculuk. Doğru adımları atmadığınız ve bütünleşik olarak bakmadığınız sürece geçici olarak yükselebilir ancak o noktada kalamazsınız. KamuBil size uzun vadeli stratejiler oluşturarak sitenizi sürekli olarak yükseliş trendinde tutar. Hadi o zaman yarışa başlamak için bir adım atalım.


ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU’ NUN AVANTAJLARI

Yüksek yatırım getirisi sağlarPazardaki doğru kitleye sizi ulaştırırİstediğiniz kelimelere çalışabildiğiniz için size esneklik tanırMağaza vs gibi reel hayattaki giderleri azaltırAdwords giderlerini azaltırUzun süreli getirisi vardırİzlenebilir hedefler ve stratejiler oluşturmanızı sağlarÖlçülebilir sonuçlar sunarMarka gücünüzü artırırMarkanıza Prestij KatarKelimelerin analizini yapabildiğiniz için size önceden size getirisinin ne olacağını hesaplayabilme imkanı sunar

Site Analizi

Verileri sürekli olarak izler ve buna göre yeni stratejiler üretiriz. Optimizasyon bir deryadır. Biz ise bu deryada sizi doğru limana çıkarmak için uğraşan güçlü gemicileriz. Daha önce defalarca deneyimlediğimiz yöntemlerimizi sizin için de kullanmaktan çekinmeyiz.

Hedef Belirleme

Firmanın uzun ve kısa vadede web dünyasından beklentileri çıkarılır. Hangi hedeflerin kısa vadede gerçekleştirileceği hangilerinin uzun vadeli planlar arasına alınacağının saptaması yapılır


Keyword Analizi

Sitenin  anahtar kelime yoğunluğu ve hangi kelimelerde firmanın yükseltilmesi gerektiğinin analizi yapılır.


Rakip Analizi

Piyasada ne kadar rakibiniz online da? Kaçı sizden daha iyi çalışıyor? Hangi pazarlama araçlarını kullanıyorlar. Tüm bunlara dair detaylı bir rakip analizi yapıyoruz.


Backlink Analizi

Siteniz ne kadar backlink almış? Backlinkler otoriter sitelerden mi alınmış? Dofollow mu unfollow mu? Rakiplerinizin backlink sayısı sizden fazla mı? Bütün bunlara göre bir backlink stratejisi oluşturulur.


İçerik Geliştirme

Artık mutfak hazır olduğuna göre bir şeyler pişirmenin vakti gelmiş demektir. Size uygun ama aynı zamanda müşterinizin sitede kalma sürelerine etki edecek orijinal içerikler oluştururuz.


İzleme
& Optimizasyon

Verileri sürekli olarak izler ve buna göre yeni stratejiler üretiriz. Optimizasyon bir deryadır. Biz ise bu deryada sizi doğru limana çıkarmak için uğraşan güçlü gemicileriz. Daha önce defalarca deneyimlediğimiz yöntemlerimizi sizin için de kullanmaktan çekinmeyiz.


LOKAL SEO ‘YU DENEYİMLEYİN

Eğer belirli bir bölgeye hitap eden bir iş yapıyorsanız bu seçenek tam size göre. Örneğin sadece Ankara bölgesinde hizmet veren bir SEO ajansı iseniz genel bir aramada ” SEO Ajansı” kelimesinde yükselmekten çok ” Ankara SEO Ajansı ” kelimesinde üst sıralarda görünmek size bir çok yönden avantaj sağlayacaktır. Hem Ankara hem İstanbul hem de diğer şehirlerdeki müşterilerimizin büyük çoğunluğu lokal seo avantajları ile daha fazla müşteri kazanıyor.


Yerel aramalarda tüm platformlarda ( web siteniz, sosyal medya vs) adres, telefon ve diğer iletişim bilgileriniz aynı mı?

Tüm bilgilerinizin aynı olması yerel aramalarda size avantaj sağlayacaktır.


Local SEO özellikle son bir kaç yılda çok hızlı gelişti ve yerel firmalar için artık kaçınılmaz bir ihtiyaç haline geldi. KamuBil size özgü bir  yerel SEO stratejisi kurarak yerel aramalarda üst sıralara çıkmanısı sağlar. Siz de yerel aramalarda yükselmek ve daha az maliyetle daha fazla kazanç elde etmek istiyorsanız KamuBil ile iletişime geçmenizin zamanı gelmiş demektir.

Bültene üye ol

Şimdi kaydolun ve hiçbir şeyi kaçırmayın!

Başarılı

Şimdi kaydolduğunuza göre size özel teklifler göndereceğiz.