FACEBOOK VE INSTAGRAM REKLAMLARI İLE EN DOĞRU HEDEF KİTLEYE ULAŞIN

Son yapılan araştırmalara göre insanlar ortalama olarak sosyal medyada 3 saat zaman geçiriyor. Kitlenin büyük kısmını ise 25 yaş altı bireyler oluşturuyor.

Bu süreden en büyük payı  Facebook ve  Instagram‘ın alıyor olması haliyle işletmeler için bu mecraları eşsiz bir pazarlama aracına dönüştürüyor. Sizde bu mecralarda hedef kitlenizi yakalayabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

KİM BUTİK BİR HİZMET İSTEMEZ Kİ?

KamuBil sizin için;

Doğru amacı oluşturur ve reklam stratejinizi kurar.En verimli hedef kitleyi yaratır.Reklamların hangi platformlarda yayınlanacağına karar verir.En düşük maliyetle en yüksek dönüşüme göre bütçenizi belirler.Hedef kitlenizi etkileşime sokacak yaratıcı içerikler üretir.Reklamlarınızı izler ve optimize eder.

NE GİBİ AVANTAJLAR YAKALAYACAKSINIZ?

Reklamlarınızı Facebook ve Instagram’ın Ötesine Taşıyoruz.

Facebook ve Instagram reklamları iyi kurgulandığında alaka düzeyi ve etkileşimi yüksek sonuçlar verir. Bu deneyimi Facebook ve Instagram’ın dışında da yaşamak isteyen firmalar için Audience Network biçilmiş bir kaftandır. Aynı gücü sosyal medya mecralarının dışında Spotify, Airbnb gini bir çok popüler uygulamada da size sunuyoruz.

Neden Bir Ajansla Çalışmalıyım

Facebook ve Instagram reklam platformları herkese açıktır ve siz de tabiki reklam verebilirsiniz. Ancak yaratıcı içerikler geliştirmek, doğru stratejiyi kurmak, reklamın verimliliğini izleyerek optimize etmek ve yenilenen koşullarda saha becerisini güncel tutmak profesyonelce bir iştir.INSTAGRAM

İnsanların en fazla ziyaret ettikleri sosyal medya platformlarından Instagram’da yaratıcı içeriklerle kitlenizi harekete geçiriyor ve etkileşime sokuyoruz. İlham veren hikayeler oluşturup markanızı hafızalara kazıyoruz.

INSTAGRAM

İnsanların en fazla ziyaret ettikleri sosyal medya platformlarından Instagram’da yaratıcı içeriklerle kitlenizi harekete geçiriyor ve etkileşime sokuyoruz. İlham veren hikayeler oluşturup markanızı hafızalara kazıyoruz.

FACEBOOK

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook’ta doğru hedef kitleyle doğru zamanda ürün ve hizmetlerinizi buluşturuyor, Audience Network ile Facebook haricinde 10’un üzerinde farklı platformda reklamlarınızı gösteriyoruz.


Sahi Rakipler Ne Yapıyor?

Sektörünüzün trendleri neler. Firmalar hangi eğilimlere ilgi duyuyor. Tüm trendler ve gelişmeleri yakından takip ediyor size bunlara yönelik danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medyadaki Evinizi İnşa Ediyoruz.

Facebook sayfanızı tıpkı bir internet sayfası gibi düzenliyoruz. Böylece sayfanıza gelenlere kolay ulaşılabilir içerikler sunuyoruz.

Güven Herşeydir!

Sosyal medya hesaplarının ve reklam dilinizin temasını belirliyor, kurumsal yapısını oluşturuyoruz. Böylece müşterilere isabetli deneyimler yaşatırken markanızın kimliğini de güçlendiriyoruz.
Bültene üye ol

Şimdi kaydolun ve hiçbir şeyi kaçırmayın!

Başarılı

Şimdi kaydolduğunuza göre size özel teklifler göndereceğiz.