Web Tasarım & Geliştirme

İnsanları Çeken, Onları Müşteriniz Haline Getirecek Kaliteli Web Siteniz Olsun


Önerme İsteyin ( Teklif al )

İnsanları Çeken, Onları Müşteriniz Haline Getirecek Kaliteli Web Siteniz Olsun

İŞLETMENİZİ İNTERNET’E TAŞIYORUZ!Web siteniz işletmenizin sanaldaki varlığı, mülküdür. Aynı zamanda dijital varlıklarınızın merkezidir. Burada çizeceğiniz imaj müşterilerinizin karar alma sürecini etkileyecektir.Dijital evrende gezinen potansiyel müşteriler ihtiyaçlarını ararken web sitelerde gezinirler ve;

a-) Sizin müşteriniz olurlar

b-) ”Sadece bakınıyoruz biz” deyip çıkarlar.

İşte bu noktada size özel geliştirilmiş bir web sitesi doğru bir vitrin kurarak potansiyel olanı gerçeğe çevirir.


Siteniz Sadece Bir Adres Değil

Özellikle son 10 yıl içerisinde dijitalleşme iyice arttı. İnsanlar artık bir çok şeyi internetten arıyor, alış verişlerini internetten yapıyor. İş bu nedenle web siteniz yalnız bir adres değil, şirketinizin dijital alandaki varlığı, mülküdür.

Google reklamları, sosyal medya reklamlarının büyük bir kısmı web sitenize bağlantı verir. Sitenize gelenler ise aradıkları şeylere kolayca ulaşmak ve ürünlerinizle ilgili doyurucu bilgi almak isterler. İşte İyi bir web sitesi size tüm bunları verebilir.


İlerlemek mi Yoksa Gerilemek mi?

İşinizi geliştirecek, sizi ilerilere taşıyacak, sizi milyonlarca potansiyel müşteriye kavuşturacak, çağın gerisinde kalmaktan kurtaracak, işletmenizin mobil, masa üstü, diz üstü, tablet cihazlarıyla uyumlu web sitesini kuracak Web Tasarımcılarıyız.

Küçük ve orta ölçekte işletmelerin web sitelerinden, büyük ölçekli e-Ticaret sitelerine kadar neye ihtiyacınız var ise siz hayal edin biz tasarlayalım.


Responsive

Müşterinizle temasınız ister mobilde ister masaüstünde isterse de tablette gerçekleşsin. Her ortama uygun responsive bir yapı oluşturuyoruz.

Hızlı

Google istatistiklerine göre sitelerin çoğu yüklenme problemlerinden dolayı potansiyel müşterilerin yarısını kaçırıyor. Sitenizin hızını 3g şartlarında 7 saniyenin altında tutuyoruz.


Kullanıcı Dostu

Sitenizin kullanımı kolay olmalı. Müşterilerinizin gezinirken her noktaya rahatça ulaşabileceği bir site haritası oluşturuyoruz. Böylece hem kolay dolaşım sağlıyor hem de sitenizde kalma sürelerini artırıyoruz.

KEŞİF VE ARAŞTIRMA

Tasarıma önce sizi ve müşteri yapınızı araştırarak başlarız.Çünkü aslında tam olarak neyi amaçladığınız web sitenizin yapısını oluşturmada çok önemlidir. Bu süreç size neler sunabileceğimiz hakkında fikirler üretmemizi sağlar.Bu bilgilere dayanarak web sitenizin tasarımını güçlendirecek tüm içerikleri ve verileri toplarız.


İSKELET OLUŞTURMA VE TASARIM

Bu çerçevede bir check list oluşturur ve sitenin iskeletini oluştururuz.Elimizdeki bu kalıp üzerinde tekrar fikir alışverişinde bulunur ve tasarıma başlarız.

Tasarıma başladıktan sonra dikkat ettiğimiz iki önemli konu vardır: Hız ve Responsive Uyum.

Size her iki konuda da tatmin edici bir yapı oluşturana kadar canla başla çalışırız.

İZLEME VE OPTİMİZASYON

İşimiz bu kadarla kalmaz. Sitenizi belirli kodlar koyarak bir süre izleriz.

Müşteri deneyimine göre sitede aksayan yönler var mı? Kırık linkler, 404 hataları vs hepsinin tekrar kontrolünü sağlar ve sitenizi bu bilgiler ışığında optimize ederiz.

Eğer bir site yaptırmaya karar verdiyseniz tebrik ederiz. Müşteri potansiyelinizi artırmak için en büyük adımı attınız.


Önerme Al ( Teklif Al ) antalya web tasarım fiyatları, web tasarım nedir, web tasarım örnekleri, en iyi web tasarım firmaları, web tasarım ajansı, web tasarım firması, kurumsal web tasarım, web tasarım dersleri, otel web tasarım, şirket web tasarımı, siten olsun, site al

Bültene üye ol

Şimdi kaydolun ve hiçbir şeyi kaçırmayın!

Başarılı

Şimdi kaydolduğunuza göre size özel teklifler göndereceğiz.