YouTube Reklamları ileMilyonlarca Potansiyel Müşteri

Milyarlarca Kullanıcı, 2. En Büyük Arama Motorunda!Ekonomik Bütçelerle YouTube Reklamları Verin, Yeni Müşteriler Kazanın!


YouTube Reklam Vermek


  • 30 Saniye üzeri izlemeler ücretli
  • Statik reklamlara sadece tıklanır ücretli
  • Demografik kriterlere göre hedefleme
  • Web sitenizin ziyaretçilerini hedefleme
  • YouTube videolarını hedefleme
  • YouTube kanallarını hedefleme
  • ve daha onlarca seçenek..

Video içi Görüntülü Reklam

Kullanıcıların izlediği video içerisinde belirli süre çıkan, markanıza ait dilediğiniz grafiğin yer aldığı reklamlar.


YouTube Arama Reklamları

Yapılan aramaların sonuçlarının en üstünde çıkan, videonuza ve kanalınıza bağlantı verebileceğiniz reklamlar.


Video içi Metin Reklamlar

Videoların içerisinde yazılı olarak çıkan reklam seçeneği. Bu reklam türünde de sadece tıklandığında ücret ödersiniz.


YouTube Reklam Vermek için:

WebMedya™ Google Sertifikalı İş Ortağı ile En Ekonomik fiyatlarla, doğru planlama ve konumlandırma ile en düşük bütçelere hedef kitlenize en doğru noktada ulaşabilirsiniz.

Firmanız için kurgulanmış veya hazırda bulunan videolar ile Dünyanın en çok ziyaretçi alan ve etkileşim süresi en fazla olan web sitesinde açık hava reklamcılığının 1 günlük maliyetlerine günlerce, onbinlerce gerçek hedef kitlenizden kullanıcıya youtube reklam videonuzu izletebilirsiniz. Üstelik, 30 saniyenin altındaki etkileşimler için ücret ödemezsiniz.

Bir kullanıcı youtube’da video izlemeden önce video arama kutusuna sorgusunu girer. Çıkan sonuçlarda dilerseniz sizin videonuz ilk sıralarda reklam alanında gösterilir. Video reklamınıza tıklayan kullanıcı için ücret ödersiniz. Bu youtube reklam formatı, arama sorgusunda çıkan reklamlardır.

Diyelim ki kullanıcı istediği bir videoyu izliyor. Video arasında veya henüz başlamadan önce sizin youtube video reklamınız görüntülenebilir. Videonuz başladığında ilk 5 saniye zorunlu olarak izlenmektedir. 5. saniyeden sonra kullanıcı isterse reklamı atlayabilir. Siz bu 5 saniye için ücret ödemezsiniz. Ancak kullanıcı sizin o 5 saniye içerisinde logonuzu görmüş olacaktır.

Eğer ki 6. saniyede atlamak yerine 29. saniyede reklamı izlemekten vazgeçerse siz gene ücret ödemezsiniz. 30 ve üstü saniyelere kadar izlenmiş videolar ücretlendirilecektir. YouTube reklam fiyatları çok ekonomiktir. 30 ve üstü saniyeye kadar izlemeler veya arama sonuçlarında çıkan video reklamınız için görüntüleme başına 5-10 kuruş arası ücret ödersiniz. YouTube Reklam Vermek için bize ulaşın.


Bültene üye ol

Şimdi kaydolun ve hiçbir şeyi kaçırmayın!

Başarılı

Şimdi kaydolduğunuza göre size özel teklifler göndereceğiz.